Wrocławski Gabinet Chirurgii Plastycznej doktora NIemkiewicza mieści się przy ulicy Olszewskiego 167 w zielonej dzielnicy Biskupin. Od godziny 10:00 do 19:00 rejestrację pacjentów prowadzi asystentka, która udziela ogólnych informacji co do systemu konsultowania, typowych przeprowadzanych tu zabiegach, cenach, itp.

Gabinet działa w systemie "One Day Clinic" , ale istnieje możliwość przedłużenia pobytu w klinice za dodatkową opłatą 200 zł za dobę. Gabinet posiada: salę operacyjną, salę zabiegową, sale opatrunkowe, dwa gabinety opatrunkowe i dwie sale pooperacyjne.

Z kliniką stale współpracuje doświadczony anestezjolog dr Jerzy Adamus - ordynatora oddziału Anestezjologii w ośrodku Kardiochirurgii Medinet we Wrocławiu. Po operacjach pacjenci znajdują się pod stałą opieką lekarza i pielęgniarki. Wszystkich pracowników kliniki cechuje profesjonalizm. Panuje tu miła, niemal "rodzinna" atmosfera. Po operacjach pacjenci mają możliwość korzystania z bezprzewodowych telefonów i kablowej telewizji satelitarnej.

 

tel. 71 347 80 53
kom. 602 64 66 30